Deal Your Creativity to koszulki z ciekawymi wzorami. Naszą ofertę kierujemy do szerokiego grona odbiorców, zarówno nastolatków jak i odważnych rodziców. Znajdziecie u nas wzory, które cechuje prostota i minimalizm przy jednoczesnym silnym ukierunkowaniu na obecny lifestyle.
Nadruki wykonujemy na najwyższej jakości koszulkach American Apparel oraz własnej produkcji. Sprawdzona, wysoka jakość tych koszulek pozwala nam dostarczyć do klienta doskonały produkt końcowy.
Technologia wykorzystywana przez nas w 90% projektów to sitodruk. Drukujemy farbami plastizolowymi i wodnymi w zależności od wzoru oraz efektu jaki chcemy uzyskać.
Jako dystrybutor amerykańskiej firmy RYONET posiadamy dostęp do najnowszych technologii dzięki czemu uzyskujemy nadruki wysokiej jakości, trwałe i długowieczne.

bg_image

Adam Skrzypiec
SZEF

 Założyciel Deal Your Creativity jest jednocześnie głównym projektantem. To jego wzory widnieją na naszych koszulkach, bluzach i kubkach.
bg_image

Zbigniew Skrzypiec
Menadżer Sprzedaży

Najbardziej kompetentna osoba w temacie technologii. Odpowie na każde Wasze pytanie, pomoże w kompletacji zamówienia i udzieli satysfakcjonujących Was rabatów.
bg_image

Milena Skrzypiec
Menadżer Produkcji

 Specjalistka w temacie mody i jakości. Odpowie na wszystkie Wasze pytania dotyczące jakości naszych produktów. Odpowiedzialna za dobór fasonów i rodzaju bawełny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *